Број на оглас: 943045
Објавен на: 07.05.2021, 19:40
1 / 4

СЕ ИЗДАВА КУЌА

По Договор
Квадратура:
50 m²
Дворна површина:
50m2 m²

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава куќа со посебен влез, во близина на центарот на градот.