Број на оглас: 876052
Објавен на: 06.05.2021, 18:33
1 / 6

Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

190 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


- Цена 190 EUR со ДДВ
- Можност за плаќање на рати со кредитна картичка
- Универзален дизел мотор
- Сила од 5 - 7 К.С.
- Погоден за вградување на циркулар, електрогенератор, водна пумпа и многу други работи.
Во одлична состојба.

Информација на тел: 075 457 991
Погледнете го спотот на YOUTUBE кој ви го приложуваме.