Број на оглас: 857370
Објавен на: 01.05.2021, 10:23
1 / 11

IZDAVAM APARTMANI VO KRUSHEVO

1 МКД Цената не е фиксна
Квадратура:
60 m²
Спрат:
1
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Издавам апартмани во Крушево со посебен влез, купатило, кабловска TV и
парно загревање. Одлично место за одмор, спорт, рекреација и чист воздух.