Број на оглас: 7662
Објавен на: 01.12.2021, 10:36
1 / 10

Apartmani VINCE - vednas do zicarnicata

1 МКД Цената не е фиксна
Квадратура:
90 m²
Спрат:
1
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Издаваме три нови апартмани, веднаш до жичарницата. Два апартмани се со три кревети и еден со четири кревети. Апартманите располагаат со сопствена кујна (комплетно опремена), сопствено купатило, фен, пегла, кабелска ТВ и Wi-Fi интернет, сопствен паркинг. Греењето е на струја. Цена по договор. Повелете, Ве очекуваме.

СЛОБОДНО ОД 5ти ЈАНУАРИ


www.vinceapartmani.com.mk