Број на оглас: 742429
Објавен на: 27.06.2019, 00:22
1 / 2

kuka vo centar ekstra cena za plakanje vo kes

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
6
Квадратура:
200 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
300 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Полу наместен
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Kiro spandjov

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


kuka so 2 dukani od koi edniot e 27m2 i kompletno renoviran so granitni plocki na podot,gletovani sidovi i nov izlog od pvc so termopan staklo.vtoriot dukan e45m2 na nego e smenet samo izlogot so pvc i termopan staklo kukata se naoga na samo 200 metri od gradskiot plostad na glavna ulica.del od kukata e renoviran,mozna zamena.za stan. so vasa doplata