Број на оглас: 4618365
Објавен на: 18.03.2023, 11:23
1 / 11

Samsung Galaxy NOTE 20

26.500 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
Note 20
Боја:
Green
Интерна меморија:
256 GB
РАМ меморија:
8 GB
Големина на екранот:
6,5 - 7 " инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


-Ekranot ne e osteten , flekite se od neprofesionalno zalelepeno zastitno staklo
-Cenata ne e fiksna
-Full pack (kutija so dokumenti)
Poveke info - 078 270 924 Koki
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note20-10338.php