Број на оглас: 4611790
Објавен на: 13.03.2023, 08:31
1 / 3

Се продава ТДФ Гарнитура

8.000 МКД 10.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Гарнитура - ТДФ. Убава и речиси некористена, со механизам за пуштање . Без никакви оштетувања.