Број на оглас: 4611762
Објавен на: 20.03.2023, 22:21
1 / 12

AUDI A3 SPORTBACK 2.0 140KS 2009 DSG F1

9.000 € 9.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2024
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a3 sportback 2.0 103kw dizel 2009 godina avtomatik registrirano cela godina dobri gumi servisirano se komplet promeneto ujle vo menjac so filter novi sepi diskovi i plocki od oprema poseduva elektrika 4x centralno parking senzori greaci na sedista komandi na volan f1 klimatronik dvozonski rabote prefektno bezz maani i zabeleski uvezena od CH 220.000km cena 9200e ne e fix poveke info. 078426593