Број на оглас: 4552546
Објавен на: 17.01.2023, 14:06
1 / 5

KRAN MARCHETTI 80 t 42 m

95.000 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam AUTO KRAN ITALJANSKI
MARCHETTI
80 t
42 m
Godina : 1990
Lokacija : Ohrid
Može i zamena

Потврден огласувач
 TAIBA INT (претпријатие)