Број на оглас: 4549431
Објавен на: 14.01.2023, 15:41
1 / 8

Yamaha R1 BigBang

7.800 € Цената е фиксна
Марка:
Yamaha
Вид:
Спортски
Година:
2009
Модел:
R1
Километри:
25000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


gumi smeneti pred 2000km Dunlop212
servis yamalube,kn filter pred 2000km
dynojet power comander
Arrow od grani
070-217-928 !