Број на оглас: 4547609
Објавен на: 29.01.2023, 13:00
1 / 12

HITNO se prodava KUKA vo DRACEVO 160m2 + dvor 430 m2

113.000 € Цената е фиксна
Број на соби:
7
Квадратура:
160 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
430 m²
Тип на домот:
Мулти семејна куќа
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Празен
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
4 Паркинг места
Ориентација:
Североисток
Адреса:
malesevska 1 br.183

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


HITNO SE PRODAVA KUKA VO NASELBA DRACEVO 160M2 + DVORNO MESTO 430M2
NA TIVKO I MIRNO MESTO
PODRUM 21M2
PRIZEMJE 69M2
KAT 1. 70M2.
CELATA KUKA E VO MNOGU SOLIDNA SOSTOJBA
ISTO TAKA I DVORNOTO MESTO
SE KOMPLETIRANO SO UBAVA OGRADA
kukata se prodava bez namestaj .
kukata ima imoten list
moze da se prefrli vo sekoe vreme
cenata e fiksna. 103 000 evra.
kontakt tel. 078 40 40 55 Ane
kontakt tel. 078 40 12 11 bojan