Број на оглас: 4520096
Објавен на: 30.01.2023, 11:29
1 / 12

Bmw 640d

42.000 € 43.000 €
Марка:
BMW
Модел:
645
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2023
Сила на моторот:
245 kw / 333 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava socuvano kako novo BMW 640. Kolkata e servisirana, registrirana I kasko osigurena.