Број на оглас: 4491212
Објавен на: 27.11.2022, 13:15
1 / 6

Bmw 118d

5 €
Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2022
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 118d 🇨🇭🇨🇭
God 2006
So servisna kniska
Sega e donesena od Svajcarija
Site davacki se plateni do reg
Tel 070539264