Број на оглас: 4488500
Објавен на: 15.11.2022, 13:10
1 / 1

STAN VO NOVA GRADBA

По Договор Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2
Квадратура:
58 m²
Греење:
Друго
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2022
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
AERODROM

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA STAN OD 58M2 KARSI FON UNIVERZITETOT. CENA PO DOGOVOR
LICE ZA KONTAKT RAFET 071-223-758