Број на оглас: 4487591
Објавен на: 05.12.2022, 10:05
1 / 10

Ford Mondeo

16.000 € 16.500 €
Марка:
Ford
Модел:
Mondeo
Година:
2016
Гориво:
Дизел
Километри:
110000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2023
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford mondeo TITANIUM
2.0 avtomatik
Komandi na volan
Greaci na sedista
Keyless
Start stop
2 kluca
Parking Senzori
117000 km
Registracija 1 godina
Gumi novi zimski
Neuvezena