Број на оглас: 4487327
Објавен на: 14.11.2022, 11:22
1 / 8

Panamera 3.0d Turbo S paket

48.000 €
Марка:
Porsche
Модел:
Panamera
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2023
Сила на моторот:
225 kw / 306 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servisna kniga, proverka po vasa zelba vo bilo koj servis, kompletna keramicka zastita, led svetla napred/nazad, perla bela boja, novi Pirelli gumi, ladenje na sedista.. bez zameni.
+38977944886 Viber ili WhatsApp