Број на оглас: 4465029
Објавен на: 13.11.2022, 12:35
1 / 5

Se prodava honda civic 2006 2.2

4.900 €
Марка:
Honda
Модел:
Civic
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2023
Сила на моторот:
104 kw / 141 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava honda civic 2006 2.2 dizel so pominati 230.000 orginal
Kolata e zacuvana maksimalno, moze da se vidi i proba vo sekoe vreme