Број на оглас: 4462005
Објавен на: 05.12.2022, 14:14
1 / 12

OPEL CORSA OPC 1.6Turbo 192HP Limited Edition

6.500 € 7.000 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2023
Сила на моторот:
141 kw / 192 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5
Денис
Аеродром, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


OPEL CORSA OPC 1.6Turbo 141KW- 192HP 2007GODINA LIMITED EDITION- Arden Blue.
- Uvoz od CH 🇨🇭
- REG DO: 22.01.2023GOD
- Kompletna servisna istorija
- 2 fabricki kluca
- Lupa farovi
- Xenon svetla/ folow me
- Recaro sedishta
- Senzor za dozd
- Mp3 radio so fabricko ozvucuvanje
- Sportski multifunkcionalen kozen volan
- Black Piano finish
- 6to stepen racen menuvac
- Cruise control/ tempomat
- 18ki aluminiumski bandazi so Continental ContiSportContact gumi i dimenzii 225-35 R18 i mnogu dr.
CENA: 6500€ KESH- 7000€ ZAMENA