Број на оглас: 4443844
Објавен на: 02.10.2022, 23:39
1 / 7

Се издава/продава деловен простор во Кавадарци

По Договор
Квадратура:
28 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава/продава деловен простор во Кавадарци, во новиот центар, кај кружниот тек. Целосно реновиран. Цената е по договор.