Број на оглас: 4443761
Објавен на: 01.12.2022, 08:05
1 / 3

Harmonika

6.400 € Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


Prodavam harmonika Settumio Soprani 11+11 registri cisto nova od fabrika.