Број на оглас: 4443736
Објавен на: 02.10.2022, 20:53
1 / 1

Huawei P40 lite

7.000 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
P40
Боја:
Black
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SE prodava Huawei P40 lite vo odlicna sostojba .Cena 7000 den .072 252 107 Sasko