Број на оглас: 4442036
Објавен на: 03.12.2022, 08:25
1 / 11

VELOSIPED ( CARRERA ) NOV 0KM

380 € 410 €
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
29 "
Големина на рам:
25 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Velosipedot e nov donesen od Anglija so 0 km.
Guma 29ka . Ram XL .