Број на оглас: 4441072
Објавен на: 09.11.2022, 12:57
1 / 2

REDMI NOTE 10 PRO

140 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Xiaomi
Модел:
NOTE 10 PRO
Боја:
Blue
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6,5 - 7 " инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


REDMI NOTE 10 PRO
PUKNATO ZADNO KAPACE