Број на оглас: 4438871
Објавен на: 03.12.2022, 16:18
1 / 2

Blackview A60

2.700 МКД 3.500 МКД
Марка:
Друга марка
Модел:
A60
Боја:
Blue
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SE prodava Telefon Blackview A60 vo odlicna sostojba.Cena 2700 den info 078/429-000