Број на оглас: 4435123
Објавен на: 16.10.2022, 19:17
1 / 6

Mercedes e 270

5.200 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
270
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2023
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes e 270 177 ks plus cip registriran cela godina top sostojba mozi zamena so vasa doplata broj za kontakt 076 355 606 aleksandar