Број на оглас: 4431250
Објавен на: 04.12.2022, 15:42
1 / 6

KUFER Road Ready keyboard 61-key

200 € Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Вид на оглас: Се продава


Kuferot e zacuvan skoro kako nov. Patuvano e samo nekolku pati