Број на оглас: 4430831
Објавен на: 29.09.2022, 13:00
1 / 6

MAZDA CX7 2.2 175HP - PRV GAZDA

12.000 €
Марка:
Mazda
Модел:
CX-7
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2023
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Возилото е во одлична состојба,купено од овластен Мазда салон во Македонија. Прв газда,возено на долги релации. Единствено прифатливо е само продажба,не се заменува.