Број на оглас: 4427381
Објавен на: 16.09.2022, 09:45

Вработување

По Договор
Категорија:
Храна и пијалоци, Подготвување
Пол :
Женско
Образование:
Не е важно
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Пицерија и ресторан Луна има потреба од :
- помошничка во кујна(салатерка,судоперка),со или без работно искуство;
-келер/ка и шанкер/ка

Повеќе информации на тел.071359553