Број на оглас: 4426818
Објавен на: 27.09.2022, 11:55
1 / 11

Ford Connect Transit 1.8TDCI

По Договор
Марка:
Ford
Модел:
Transit
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2023
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford Connect Transit 1.8TDCI tovarno 2013 godina /Euro 5.Nosivost 800kg i e vo odlicna sostojba, realni km i reg na mk tabli.
Za poveke info na tel:078405388