Број на оглас: 4426276
Објавен на: 29.09.2022, 13:00
1 / 12

BMW F30 2016 Atvtomatik Facelift

17.800 €
Марка:
BMW
Модел:
316
Година:
2016
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2023
Сила на моторот:
116 kw / 158 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6
Zoran
Струмица
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078 333 158 viber

BMW f30 316 [ 2.0 - 116 ks ] 2016 g. Facelift sportpacket
160.000 km
- Registrirana so zelen karton
- 18 bandazi so novi gumi Goodyear
- Navigacija ( usb aux CD )
- Parking senzori
- elektrika na 4 stakla …


Kolata e uvezena od Belgija na 140.000 Km
pred 4 meseca … moze proverka vo M-caar
Skopje