Број на оглас: 4424065
Објавен на: 25.09.2022, 19:56
1 / 8

Montaza na behaton plocki

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Вид на оглас: Се продава


Profesionalna izvedba na behaton plocki, parkovski i ulicni rabnici, kanaletki za odvodnuvanje i slicno.

Kontakt telefon: 078/251-368 Bobi