Број на оглас: 4423404
Објавен на: 05.12.2022, 09:36
1 / 3

Gumi 255 55 18 Barum zimski

6.000 МКД Цената е фиксна
Тип на гуми:
Зимски Гуми
Ширина:
255
Висина:
55
Дијаметар:
18

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dve gumi 255 55 18 Barum zimski super gumi.
Cena: 6000 denari za dve gumi
Tel: 071682777
Vulkanizer Joco Saramzalino