Број на оглас: 4394753
Објавен на: 06.10.2022, 22:02
1 / 10

Opel antara

7.000 €
Марка:
Opel
Модел:
Antara
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2023
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel antara 4x4 2007 God fil oprema servis napraven sve smenato broj za kontakt 078 708 755 hristijan