Број на оглас: 4391784
Објавен на: 28.11.2022, 19:30
1 / 9

AUDI A3 2.0 TDI 8V

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2023
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a3 sportback
2.0 tdi 8v 140 ks
Ful oprem:
Senzori za svetla brisaci retrovizori...
Dvozonska klima
Greaci na sedista
Senzori za rikvers
Golem i mal servis napraveno
Itn..
Tel 078 252 257