Број на оглас: 4390742
Објавен на: 04.08.2022, 19:22
1 / 4

Armstrong / Армстронг

12 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Се продава Армстронг на големо и мало. Специјална цена за количини на 200 м2.