Број на оглас: 4386764
Објавен на: 30.07.2022, 10:23
1 / 5

Se prodava Ford Fusion

3.900 €
Марка:
Ford
Модел:
Fusion
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2023
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


* Ford Fusion 1.4 е произведен 2008ма година а првата регистрација му е во мај 2009та
* Добро сочувана, редовно сервисирана
* 2021ва ставен нов акумулатор
* 2021ва ставени нови амортизери (гаранцијата е со важност до 26.05.2023година)
* Електрика на прозори
* Централна брава со два клуча
* Клима
* Регистрирана до 22.05.2023 со зелен картон
Телефон 072254814