Број на оглас: 4384916
Објавен на: 27.07.2022, 17:34
1 / 1

Plac vo Gevgelija

80 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1250 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Odlicna markica !!!