Број на оглас: 4374999
Објавен на: 16.11.2022, 12:22
1 / 12

Kukja so prekrasen dvor

265.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
6
Квадратура:
250 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
500 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2013
Година на реновирање:
2013
Број на балкони:
5 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Југ
Адреса:
Pavel Satev
TG - Uslugi
Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Telefonski Broj: 076263269Ili VIBER Broj (Germanski broj) : +4917682195291