Број на оглас: 4367206
Објавен на: 05.12.2022, 09:36
1 / 5

Gumi 275 45 21 Continental

24.000 МКД Цената е фиксна
Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
275
Висина:
45
Дијаметар:
21

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat cetiri gumi za dzip 275 45 21 Continental zimski ekstra gumi cetiri isti.
Cena: 400 evra site cetiri
Tel: 071682777
Vulkanizer Joco Saramzalino