Број на оглас: 4363559
Објавен на: 02.07.2022, 14:37
1 / 7

Се продаваат кутриња Lagotto Romagnolo

По Договор

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат куртиња од расата Lagotto Romagnolo родени на 2 мај, редовно се вакцинирани и прочистени се од паразити.
Оваа раса не предизикува алергии и не се митари,. Толерантни се со деца Познати се како одлични трагачи за тартуф.

070 935 794