Број на оглас: 4361456
Објавен на: 09.08.2022, 12:16
1 / 12

Vrshkovski Apartment vo centarot na Ohrid

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Se iznajmuva luksuzen apartman vo strogiot centar na gradot Ohrid.,


Info na tel. 070249834