Број на оглас: 4361359
Објавен на: 29.06.2022, 19:31
1 / 9

Продавам Шанк наткасна за телевизор и уграден плакар

20.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам Шанк наткасна за телевизор и уграден плакари кош лајсни и лајсни за ѕид од оплеменета иверица боја даб.Нема оштетувања, поволна цена за комплет