Број на оглас: 4358097
Објавен на: 08.08.2022, 08:58
1 / 5

Zmaj 133 Kombajn

По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Се продава во работна состојба, може да се виде и проба во секој момент. Број контакт: 078 397612. Томе