Број на оглас: 4355907
Објавен на: 08.07.2022, 13:00
1 / 2

Канцелариски маси

250 €

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски мебел

Вид на оглас: Се продава


Канцелариски ХИДРАУЛИЧНИ маси, со димензии 160x80см, носивост 70кг