Број на оглас: 4351839
Објавен на: 25.03.2023, 13:00
1 / 6

Prodavam pezo partner

По Договор
Марка:
Peugeot
Модел:
Partner
Година:
2006
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2023
Сила на моторот:
14 kw / 19 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam pezo partner, registrirano do 2023, so novi gumi, ili moze zamena za pomalo vozilo za podetalni informacii na tel. 070 369 497