Број на оглас: 4347073
Објавен на: 13.06.2022, 20:23
1 / 12

Се продава нов стан во Автокоманда

1.250 €
Број на соби:
3
Квадратура:
48 m²
Греење:
Централно
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2017
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Ул.Лазар Поп Трајков Бр.21

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава комплетно наместен, веднаш вселив стан од 48 m² на ул.Лазар Поп Трајков, Автокоманда.

Се наоѓа на 100m оддалеченост од КАМ Маркет и Пицерија Боними.

Станот е нова градба со убава југо-источна местоположба, одлична изолација и сопствен паркинг. Во зграда со систем за парно греење.

Цена на m² - 1250е.