Број на оглас: 4324001
Објавен на: 19.05.2022, 14:49
1 / 6

Iphone 7 128gb

100 €
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
Iphone 7 128 gb
Боја:
Black
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Na telefonot e staven nov ekran...i nova baterija...raboti perfektno...so site mrezhi...ima 128gb memoria...ne e oshteten...site senzori mu rabotat...