Број на оглас: 4323429
Објавен на: 05.06.2022, 14:17
1 / 9

BULLS KING COBRA 3X10

460 €
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
27 "
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


BULLS KING COBRA 3X10
460€
Malku vozen,odlicno socuvan
Golemina na trkala 27,5
Golemina na ram 51cm
Drugoto se gleda na slikite
Povekje informacii na 071 398 707