Број на оглас: 4322257
Објавен на: 17.05.2022, 19:31
1 / 2

Kros Enduro 250cc

1.500 €
Марка:
Останати марки
Вид:
Теренски / Offroad
Година:
2020
Модел:
RK5

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Kupen pred 2 meseci od salon
Pominato 1.000km
250cc
075 297 113