Број на оглас: 4319387
Објавен на: 25.06.2022, 22:46
1 / 12

PORCHE PANAMERA 3.0.D SPORT 2014

4 €
Марка:
Porsche
Модел:
Panamera
Година:
2014
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PORCHE PANAMERA 3.0.D SPORT 2014
VO EXTRA SOSTOJBA ODERZAVANAO KAKO OD SALLON 2🗝🗝 KLUCOJ SERVISNA KNISKA
REG Z.Karton 4 NOVI GUMI CONTINENTAL
KOMPLET PRAENA SERVIS
MOZIT I ZAMENA TEL 070 610 177